PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jak by měly kovové válcové stroje zlepšit účinnost výroby

Nejzřejmější věc při nahrazení práce stroji je zlepšit účinnost výroby, protože provozní rychlost válcovacího stroje je velmi rychlá, což je produktem vývoje špičkových technologií. Dnešní stroj na válcování textilií je upřednostňován mnoha lidmi.

2022-12-12 zobrazit více

Vlastnosti strojírenských strojů na prodej

Strojní stroje pro válcování textilií při prodeji mohou snížit textilní odpad a pracovní zátěž, zlepšit účinnost výroby, zlepšit ekonomickou účinnost a snížit počet horních šachet a zbytků strojů. Lidé si přejí na jedno válce převalit delší textilie a návrh velkých kotoučů se navrhuje mimo stroj.

2022-12-05 zobrazit více

Matrace rolling machine on sales introduces matrace quality

Matrace rolling machine on sales vám říká, že problémy s kvalitou musí být něco, o čem každý chce vědět. S velkou jistotou vám můžeme říci, že kompresní matrace a matrace s ruličkami vůbec neovlivní kvalitu matrací. Proč jsou pouze nezávislé matrace s válcovými pružinami a matrace s celou síťovou pružinou vhodné pro kompresi do kotoučových matrací, následující odstavce tohoto článku je vysvětlují odděleně.

2023-01-02 zobrazit více

Vlastnosti plně automatického válcovacího stroje

Plně automatický stroj na válcování textilií je vhodný zejména pro velké role oděvních textilií, barvení a dokončování, textilu, tisku a barvení a netkané textilie. Válcovací stroj pro látku může válcovat všechny druhy textilií, včetně látky, liny, vlny a hedvábí. Je v čele textilního strojírenského průmyslu.

2022-12-19 zobrazit více

Výhody strojů pro válcování textilií v číně

Funkcí válcovacího stroje v číně je roll up a tkané neporušené textilie. Před vynálezem stroje bylo zapotřebí spousta manuální práce na zabalení tkaniny, což bylo velké plýtvání práce a nízký výkon.

2022-11-28 zobrazit více

Úvod k novým produktům ultra vysokorychlostního počítače bezdrátný multi jehly quilting machine yt3500a

2022-10-12 zobrazit více

Jaká je funkce automatického počítačového quiltování?

Pan hu xiaoke, zakladatel společnosti yuteng machinery, se od roku 1994 již více než 20 let zabývá výrobou quiltingových zařízení. S bohatou výrobní zkušeností, vynikající výrobní technologie a pokročilý koncept návrhu výrobků, má dlouhou pověst v průmyslu quilting. S inovativní technickou silou, stabilní kvalitou výrobků a vysoce kvalitním poprodejním servisem se vybavení značky pana hu xiaoke dobře prodává doma i v zahraničí.

2022-10-12 zobrazit více

Úvod k novým produktům ultra vysokorychlostního počítače bezdrátný multi jehly quilting machine yt3500a

2022-10-12 zobrazit více

zobrazit více