אודות

דונגגוואן YuTeng מכונות טכנולוגיה ושות, Ltd. הוא מודרני, מפעל היי טק המתמחה גבוהה-מהירות ממוחשבת הסעות (נעילת תפר) רב-תפירה מחט מכונת, תפירה ממוחשבת ורקמה מכונה, ממוחשב שרשרת תפר רב תפירה מחט מכונת, ממוחשב פנל קאטר מכונת, מתגלגל מכונה. המוצרים נמצאים בשימוש נרחב בבגד, מצעים, תיקי ומשק בית קישוט וכו '. עם חזק R & D הן מכונות ותוכנה, החברה שלנו מתמקדת העמוקה פיתוח ב ייצור, מכירות, ושירות. המייסד של YuTeng מכונות, מר Xiaoke Hu, מי עוסקת תפירה מכונות תעשייה במשך 20 שנים, בקיא בייצור מתקדם טכנולוגיה, עיצובים ייחודיים וחדשנות. הוא זכה מוניטין טוב בענף. עם טכנולוגיה חדשנית, איכות יציבה באיכות גבוהה לאחר שירות, מוצרים ב שלו מותג למכור מאוד טוב בבית ובחו"ל. מוביל מצטיין R & D צוות יותר מ 20 מקצועי הנדסה וטכנית לקוחות שירות חנויות ברחבי את המדינה, yeTeng תמיד מספק ללקוחות מלא טכני תמיכה ומושלם לאחר שירות.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

איך צריך בד מתגלגל מכונות לשפר ייצור יעילות

את רוב ברור דבר לגבי החלפת עבודה עם מכונות הוא כדי לשפר את יעילות ייצור, כי את מהירות ריצה של בד מתגלגל מכונה הוא מאוד מהיר, אשר הוא המוצר של פיתוח ההייטק. היום של בד מתגלגל מכונה הוא מועדף על ידי אנשים רבים.

2022-12-12 ראה עוד

תכונות של בד מתגלגל מכונה על מכירות

בד מתגלגל מכונות על מכירות יכול להפחית טקסטיל פסולת ועומס העבודה, לשפר את יעילות ייצור, לשפר יעילות כלכלית, ולהפחית את מספר של עליון פירי מכונת השבתה. אנשים רוצה לגלגל כבר בדים לכל רול, והעיצוב עבור גדול לחמניות מוצע מחוץ המכונה.

2022-12-05 ראה עוד

מזרן מתגלגל מכונה על מכירות מציג מזרן באיכות

מזרן מתגלגל מכונה על מכירות אומר לך באיכות בעיות חייב להיות משהו שכולם רוצים לדעת על. אנחנו יכולים להגיד לך עם גדול ודאות כי דחיסת מזרנים ואת רול-חבילה מזרנים לא משפיע על איכות של מזרנים בכלל. למה הם רק עצמאי צילינדר אביב מזרנים ואת כל רשת אביב מזרנים מתאים לדחיסת לתוך רול מזרנים, הבא פסקאות של מאמר זה יהיה להסביר אותם בנפרד.

2023-01-02 ראה עוד

תכונות של באופן מלא אוטומטי בד מתגלגל מכונה

את באופן מלא אוטומטי בד מתגלגל מכונה הוא בעיקר מתאים לגלילים גדולים של בגדי בדים, צביעה וגימור, טקסטיל, דפוס צביעה, ובדים לא ארוגים. את בד מתגלגל מכונה יכול רול כל סוגים של בדים, כולל בד, פשתן, צמר, ומשי. זה הוא בחוד החנית של טקסטיל מכונות תעשייה.

2022-12-19 ראה עוד

יתרונות של בד מתגלגל מכונות בסין

הפונקציה של בד מתגלגל מכונה בסין הוא להפשיל ולאחר ארוג בשלמותה בדים. לפני המצאת מכונת, הרבה עבודת כפות היה צורך כדי לעטוף את בד, אשר היה בזבוז גדול של עבודה חשמל נמוכה.

2022-11-28 ראה עוד

מבוא מוצרים חדשים של אולטרה גבוהה מהירות מחשב shuttleless רב תפירה מחט מכונת YT3500A

2022-10-12 ראה עוד

מה הוא הפונקציה של אוטומטי תפירה ממוחשבת מכונה?

מר. Hu Xiaoke, מייסד של Yuteng מכונות, כבר עוסק בייצור של ציוד תפירה עבור יותר מ 20 שנים מאז 1994. עם ניסיון עשיר ייצור, טכנולוגיית ייצור מעולה מתקדם מוצר עיצוב קונספט, זה יש ארוך מוניטין את תעשיית תפירה. עם חדשני כוח טכני, יציב מוצר באיכות גבוהה-איכות לאחר מכירות שירות, מר הו Xiaoke של מותג ציוד מוכר גם בבית ומחוץ.

2022-10-12 ראה עוד

מבוא מוצרים חדשים של אולטרה גבוהה מהירות מחשב shuttleless רב תפירה מחט מכונת YT3500A

2022-10-12 ראה עוד

ראה עוד