APIE MUS

Dongguan yuteng machinery technology co., ltd. yra modernizuota, aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi didelės spartos kompiuterizuotame šaudykle (užrakto dygsnio) kelių adatų dygsniavimo mašina, kompiuterizuota dygsniavimo ir siuvinėjimo mašina, kompiuterizuota grandinės dygsnio kelių adatų dygsniavimo mašina, kompiuterizuotas skydo pjovimo mašina, valcavimo mašina. Produktai yra plačiai naudojami drabužių, patalynė, rankinės ir buitinės papuošalai ir kt. su stipriais mttp tiek mašinų, tiek programinės įrangos, mūsų įmonė sutelkia dėmesį į gilią plėtrą gamybos, pardavimų ir paslaugų. "Yuteng machinery" įkūrėjas, p. xiaoke hu, kuris daugiau nei 20 metų užsiėmė dygsniavimo mašinų pramone, mokėjo pažangias gamybos technologijas, unikalius dizainus ir inovacijas. Jis pelnė gerą reputaciją pramonėje. Su inovatyviomis technologijomis, stabilia kokybe ir aukštos kokybės po aptarnavimo, jo prekės ženklo produktai parduoda labai gerai namuose ir užsienyje. Pirmaujanti išskirtinių mokslinių tyrimų ir plėtros komanda daugiau nei 20 profesionalių inžinerinių ir techninių darbuotojų ir klientų aptarnavimo vietų visoje šalyje, yeteng visada suteikia klientams visišką techninę paramą ir puikų aptarnavimą.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kaip audinių valcavimo mašinos turėtų pagerinti gamybos efektyvumą

Akivaizdžiausias darbas pakeičiamas mašinomis yra pagerinti gamybos efektyvumą, nes audinio valcavimo mašinos važiavimo greitis yra labai greitas, tai yra aukštųjų technologijų plėtros produktas. Šiandienos audinių valcavimo mašina yra palanki daugeliui žmonių.

2022-12-12 Rodyti daugiau

Audinio valcavimo mašinos savybės pardavimui

Audinių valcavimo mašinos parduodamos gali sumažinti tekstilės atliekas ir darbo krūvį, pagerinti gamybos efektyvumą, pagerinti ekonominį efektyvumą ir sumažinti viršutinių velenų ir mašinų prastovų skaičių. Žmonės nori ritinėti ilgesnius audinius vienam ritinui, o didelių ritinių dizainas siūlomas už mašinos ribų.

2022-12-05 Rodyti daugiau

Čiužinys valcavimo mašina dėl pardavimų pristato čiužinio kokybę

Čiužinys valcavimo mašina dėl pardavimų jums sako, kad kokybės klausimai turi būti kažkas, kad kiekvienas nori žinoti apie. Mes galime pasakyti su dideliu tikrumu, kad suspaudimo čiužiniai ir ritinio pakuotės čiužiniai visai nepaveiks čiužinių kokybės. Kodėl tik nepriklausomi cilindrų spyruokliniai čiužiniai ir visa tinklelio spyruokliniai čiužiniai tinka suspausti į ritininius čiužinius, šie šio straipsnio punktai juos paaiškins atskirai.

2023-01-02 Rodyti daugiau

Visiškai automatinio audinio valcavimo mašinos savybės

Visiškai automatinė audinių valcavimo mašina daugiausia tinka dideliems drabužių audinių ritiniams, dažymui ir apdaila, tekstilės, spausdinimo ir dažymo bei neaustinių audinių. Audinio valcavimo mašina gali ritinėti visų rūšių audinius, įskaitant audinius, linus, vilną ir šilką. Tai yra tekstilės mašinų pramonės priešakyje.

2022-12-19 Rodyti daugiau

Nauda audinių valcavimo mašinos kinijoje

Kinijos audinių valcavimo mašinos funkcija yra susukti ir austi nepažeistus audinius. Prieš išradus mašiną, audiniui apvynioti reikėjo daug rankinio darbo, kuris buvo didelis darbo ir mažos galios švaistymas.

2022-11-28 Rodyti daugiau

Įvadas į naujus produktus ultra didelės spartos kompiuterio shuttlless multi adata dygsnio mašina yt3500a

2022-10-12 Rodyti daugiau

Kokia yra automatinio kompiuterizuoto dygsniavimo mašinos funkcija?

„ Yuteng machinery “įkūrėjas hu xiaoke jau daugiau nei 20 metų nuo 1994 metų užsiima dygsniavimo įrangos gamyba. Turint turtingą gamybos patirtį, išskirtinę gamybos technologiją ir pažangią produkto projektavimo koncepciją, ji turi ilgą reputaciją dygsniavimo pramonėje. Su novatoriška technine jėga, stabili produktų kokybe ir aukštos kokybės po pardavimo tarnyba, p. hu xiaoke prekės ženklo įranga parduoda gerai namuose ir užsienyje.

2022-10-12 Rodyti daugiau

Įvadas į naujus produktus ultra didelės spartos kompiuterio shuttlless multi adata dygsnio mašina yt3500a

2022-10-12 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau