PAR 

Dongguan yuteng machinery technology co, ltd. ir modernizēta, augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas ātrgaitas datorizētā shuttle (lock stitch) multi-adatu quilting mašīna, datorizētā quilting un izšūšanas mašīna, datorizētā ķēdes stitch multi-adata quilting mašīna, datorizētā paneļa griezēja mašīna, ritošā mašīna. Produkti tiek plaši izmantoti apģērba, gultas, somas un sadzīves rotu utt. ar spēcīgu r & d gan mašīnām, gan programmatūrām, mūsu uzņēmums koncentrējas uz dziļu attīstību ražošanā, pārdošanā un pakalpojumu. Yuteng mašīnu dibinātājs, mr xiaoke hu, kas nodarbojas ar quilting mašīnu rūpniecībā vairāk nekā 20 gadus, proficient advanced ražošanas tehnoloģijas, unikālu dizainu un inovāciju. Viņš ir ieguvis labu reputāciju nozarē. Ar inovatīvu tehnoloģiju, stabilu kvalitāti un augstu kvalitāti pēc apkalpošanas, produkti viņa zīmola pārdod ļoti labi mājās un ārvalstīs. Vadošais izcils r & d komanda vairāk nekā 20 profesionāls inženierzinātnes un tehniskais personāls un klientu apkalpošanas nodaļas visā valstī, yeteng vienmēr nodrošina klientiem pilnu tehnisko atbalstu un perfektu pēc apkalpošanas.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Kā auduma velmēšanas mašīnas jāuzlabo ražošanas efektivitāte

Visacīmredzamākā lieta, aizstājot darbaspēka ar mašīnām, ir uzlabot ražošanas efektivitāti, jo auduma velmēšanas mašīnas darba ātrums ir ļoti ātrs, kas ir augsto tehnoloģiju attīstības produkts. Šodienas auduma ritošā mašīna ir labvēlīga daudziem cilvēkiem.

2022-12-12 skatīt vairāk

Auduma velmēšanas mašīnas iezīmes pārdošanā

Auduma velmēšanas mašīnas pārdošanā var samazināt tekstila atkritumus un darba slodzi, uzlabot ražošanas efektivitāti, uzlabot ekonomisko efektivitāti un samazināt augšējo vārpstu un mašīnu atkritumu skaitu. Cilvēki vēlas roll garākus audumus uz vienu rulli, un dizains lielajiem ruļļiem ir ierosināts ārpus mašīnas.

2022-12-05 skatīt vairāk

Matrača velmēšanas mašīna pārdošanā iepazīstina ar matrača kvalitāti

Matraču velmēšanas mašīna pārdošanas stāsta, ka kvalitātes jautājumiem jābūt kaut ko, kas ikvienam vēlas zināt par. Mēs varam jums ar lielu pārliecību pateikt, ka kompresijas matrači un rullīšu matrači vispār neietekmēs matraču kvalitāti. Kāpēc ir piemēroti tikai neatkarīgiem cilindra atsperu matračiem un visa tīkla atsperes matračiem saspiežot ruļļa matračiem, šādi šī raksta punkti tos paskaidros atsevišķi.

2023-01-02 skatīt vairāk

Pilnībā automātiskās auduma velmēšanas mašīnas iezīmes

Pilnībā automātiskā auduma velmēšanas mašīna ir piemērota galvenokārt lielām apģērbu audumu ruļļiem, krāsošanai un apdarei, tekstilam, drukāšanai un krāsošanai, kā arī neaustiem audumiem. Auduma velmēšanas mašīna var roll visu veidu audumu, ieskaitot audumu, lina, vilnas, un zīda. Tā ir tekstilmašīnu rūpniecības priekšplānā.

2022-12-19 skatīt vairāk

Priekšrocības auduma velmēšanas mašīnas ķīnā

No auduma velmēšanas mašīnas funkcija ķīnā ir roll up un austi neskarti audumi. Pirms mašīnas izgudrošanas bija nepieciešama daudz manuālās darbaspēka auduma iesaiņošanai, kas bija liela darbaspēka un mazjaudas atkritumu.

2022-11-28 skatīt vairāk

Ievads jauniem produktiem ultra ātrgaitas datoru shuttleless multi adatu quilting machine yt3500a

2022-10-12 skatīt vairāk

Kāda ir automātiskās datorizētas quilting mašīnas funkcija?

Mr. hu xiaoke, yuteng machinery dibinātājs, kopš 1994. gada nodarbojas ar quilting iekārtu ražošanu vairāk nekā 20 gadus. Ar bagātīgu ražošanas pieredzi, izsmalcinātu ražošanas tehnoloģiju un modernu produktu dizaina koncepciju, tas ir ilgs reputācija quilting nozarē. Ar inovatīvu tehnisko spēku, stabilu produktu kvalitāti un augstas kvalitātes pēcpārdošanas servisu, mr hu xiaoke zīmola iekārtas pārdod labi mājās un ārvalstīs.

2022-10-12 skatīt vairāk

Ievads jauniem produktiem ultra ātrgaitas datoru shuttleless multi adatu quilting machine yt3500a

2022-10-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk