O FIRMIE 

DongGuan YuTeng Machinery Technology Co., Ltd. Jest zmodernizowanym, zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem specjalizującym się w szybkiej komputerowej maszynie do pikowania z wieloma igłami (Lock Stitch), skomputeryzowanej pikowanej i haftowanej maszynie, skomputeryzowanej wieloigłowej naszywki łańcuchowej, maszyna do pikowania, skomputeryzowana maszyna do cięcia paneli, maszyna do walcowania. Produkty są szeroko stosowane w odzieży, pościeli, torebkach i ornamentach domowych itp. Dzięki silnym działom badawczo-rozwojowym zarówno w maszynach, jak i oprogramowaniu, nasza firma koncentruje się na głębokim rozwoju produkcji, sprzedaży i serwisu. Założyciel YuTeng Machinery, pan Xiaoke Hu, który od ponad 20 lat zajmuje się maszynami do pikowania, biegle posługując się zaawansowaną technologią produkcji, unikalnymi projektami i innowacjami. Zdobył dobrą reputację w branży. Dzięki innowacyjnej technologii, stabilnej jakości i wysokiej jakości usług, produkty w jego marce sprzedają się bardzo dobrze w kraju i za granicą. Prowadząc wybitny zespół badawczo-rozwojowy ponad 20 profesjonalnych inżynierów i personelu technicznego oraz punktów obsługi klienta w całym kraju, YeTeng zawsze zapewnia klientom pełne wsparcie techniczne i doskonałą obsługę po obsłudze.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

W jaki sposób maszyny do walcowania tkanin powinny poprawić wydajność produkcji

Najbardziej oczywistą rzeczą w zastępowaniu siły roboczej maszynami jest poprawa wydajności produkcji, ponieważ prędkość pracy maszyny do walcowania tkanin jest bardzo szybka, co jest produktem rozwoju zaawansowanych technologii. Dzisiejsza maszyna do walcowania tkanin jest preferowana przez wiele osób.

2022-12-12 Zobacz więcej

Cechy maszyny do walcowania tkanin w sprzedaży

Maszyny do walcowania tkanin w sprzedaży mogą zmniejszyć odpady tekstylne i obciążenie pracą, poprawić wydajność produkcji, poprawić efektywność ekonomiczną oraz zmniejszyć liczbę górnych wałów i przestojów maszyn. Ludzie chcą toczyć dłuższe tkaniny na rolkę, a projekt dużych rolek jest proponowany poza maszyną.

2022-12-05 Zobacz więcej

Maszyna do toczenia materacy w sprzedaży wprowadza jakość materaca

Maszyna do toczenia materacy w sprzedaży mówi, że problemy z jakością muszą być czymś, o czym każdy chce wiedzieć. Możemy powiedzieć z wielką pewnością, że materace kompresyjne i materace rolowane w ogóle nie wpłyną na jakość materacy. Dlaczego tylko niezależne materace sprężynowe cylindrowe i całe siatkowe materace sprężynowe nadają się do ściskania w materace rolkowe, poniższe akapity tego artykułu wyjaśnią je osobno.

2023-01-02 Zobacz więcej

Cechy w pełni automatycznej maszyny do walcowania tkanin

W pełni automatyczna maszyna do zwijania tkanin nadaje się głównie do dużych rolek tkanin odzieżowych, farbowania i wykańczania, tekstyliów, drukowania i farbowania oraz włóknin. Maszyna do zwijania tkanin może toczyć wszystkie rodzaje tkanin, w tym tkaniny, len, wełnę i jedwab. Jest w czołówce przemysłu maszyn włókienniczych.

2022-12-19 Zobacz więcej

Korzyści z maszyn do walcowania tkanin w Chinach

Funkcją maszyny do walcowania tkanin w Chinach jest zwijanie i tkanie nienaruszonych tkanin. Przed wynalezieniem maszyny potrzeba było dużo pracy fizycznej, aby owinąć tkaninę, co było wielkim marnotrawstwem pracy i małej mocy.

2022-11-28 Zobacz więcej

Wprowadzenie do nowych produktów ultraszybkiej bezwahadłowej maszyny do piwania z wieloma igłami YT3500A

2022-10-12 Zobacz więcej

Jaka jest funkcja automatycznej skomputeryzowanej maszyny do piwania?

Pan Hu Xiaoke, założyciel Yuteng Machinery, od 1994 roku zajmuje się produkcją urządzeń do piwania od ponad 20 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji, znakomitej technologii produkcji i zaawansowanej koncepcji projektowania produktów, ma długą reputację w branży pikowatej. Dzięki innowacyjnej sile technicznej, stabilnej jakości produktu i wysokiej jakości obsłudze posprzedażnej, sprzęt marki pana Hu Xiaoke sprzedaje się dobrze w kraju i za granicą.

2022-10-12 Zobacz więcej

Wprowadzenie do nowych produktów ultraszybkiej bezwahadłowej maszyny do piwania z wieloma igłami YT3500A

2022-10-12 Zobacz więcej

Zobacz więcej