O NÁS

Dongguan yuteng machinery technology co., ltd. je modernizovaný, high-tech podnik špecializujúci sa na vysokorýchlostné počítačové raketoplánu (lock stech) multi-ihly quilting stroj, počítačový quilting a vyšívanie stroj, počítačový reťazový steh multi-ihly quilting stroj, počítačový panel cutter stroj, valcovanie stroj. Výrobky sú široko používané v odeve, posteľná bielizeň, kabelky a domáce ozdoby atď. vďaka silnému výskumu a vývoju v oblasti strojov a softvéru sa naša spoločnosť zameriava na hlboký vývoj v oblasti výroby, predaja a služieb. Zakladateľ yuteng machinery, pán xiaoke hu, ktorý sa zaoberá prešívanie strojov priemyslu viac ako 20 rokov, skúsenosti v pokročilých výrobných technológií, jedinečných návrhov a inovácií. Získal dobrú povesť v priemysle. S inovatívnou technológiou, stabilnou kvalitou a vysokou kvalitou po službe, výrobky v jeho značke predávajú veľmi dobre doma i v zahraničí. Vedúci vynikajúci tím výskumu a vývoja viac ako 20 profesionálny inžiniersky a technický personál a zákaznícky servis v celej krajine, yeteng vždy poskytuje klientom plnú technickú podporu a perfektnú po servise.

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Ako by mal tkanina valcovanie stroje zlepšiť efektivitu výroby

Najviditeľnejšia vec o nahradenie práce strojmi je zlepšenie účinnosti výroby, pretože prevádzková rýchlosť stroja na valcovanie tkaniny je veľmi rýchla, čo je produkt high-tech vývoja. Dnešný stroj na valcovanie tkaniny je uprednostňovaný mnohými ľuďmi.

2022-12-12 vidieť viac

Vlastnosti tkaniny valcovanie stroj na predaj

Tkaninové valcovacie stroje pri predaji môžu znížiť textilný odpad a pracovnú záťaž, zlepšiť účinnosť výroby, zlepšiť ekonomickú účinnosť a znížiť počet horných hriadeľov a prestaní strojov. Ľudia chcú valcovať dlhšie tkaniny na rolku a dizajn pre veľké rolky sa navrhuje mimo stroja.

2022-12-05 vidieť viac

Matrace valcovanie stroj na predaj predstavuje kvalitu matrace

Matrace rolling machine na predaj vám hovorí, že problémy s kvalitou musí byť niečo, čo každý chce vedieť. S veľkou istotou vám môžeme povedať, že kompresné matrače a matrače na roll-pack vôbec nebudú ovplyvňovať kvalitu matrací. Prečo sú len nezávislé valcové pružinové matrace a celú sieť pružinové matrace vhodné na kompresiu do valcových matracov, nasledujúce odseky tohto článku ich vysvetľujú samostatne.

2023-01-02 vidieť viac

Vlastnosti plne automatického stroja na valcovanie tkaniny

Plne automatický stroj na valcovanie textílií je vhodný hlavne pre veľké rolky odevných textílií, farbenie a dokončovanie, textílie, tlač a farbenie a netkané tkaniny. Stroj na valcovanie tkaniny môže valcovať všetky druhy textílií, vrátane tkaniny, bielizeň, vlny a hodvábu. Je v popredí priemyslu textilných strojov.

2022-12-19 vidieť viac

Výhody strojov na valcovanie textílií v číne

Funkciou valcovacieho stroja tkaniny v číne je zvrhnúť a tkané neporušené tkaniny. Pred vynálezom stroja bolo potrebné veľa ručnej práce na zabalenie tkaniny, čo bolo veľké plytvanie práce a nízky výkon.

2022-11-28 vidieť viac

Úvod do nových produktov ultra vysokorýchlostného počítača bezrezavé multi ihly quilting machine yt3500a

2022-10-12 vidieť viac

Aká je funkcia automatického počítačového prešívania stroja?

Pán hu xiaoke, zakladateľ yuteng machinery, sa od roku 1994 zaoberá výrobou prešívačských zariadení viac ako 20 rokov. S bohatým výrobným skúsenosťami, vynikajúcou výrobnou technológiou a pokročilou koncepciou dizajnu výrobkov má dlhú povesť v prešívačskom priemysle. S inovatívnou technickou silou, stabilnou kvalitou výrobkov a vysoko kvalitným popredajným servisom sa vybavenie značky pána hu xiaoke predáva dobre doma i v zahraničí.

2022-10-12 vidieť viac

Úvod do nových produktov ultra vysokorýchlostného počítača bezrezavé multi ihly quilting machine yt3500a

2022-10-12 vidieť viac

vidieť viac